MASAŻE I ZBIEGI NA CIAŁO

Podczas pobytu w Ośrodku Wypoczynkowym „Na Stoku” mogą Państwo liczyć na pomoc w złagodzeniu bólu nadwyrężonych mięśni i kręgosłupa. Nasze SPA jest idealnym miejscem do odprężenia, regeneracji i zasłużonego relaksu. Masaże i zabiegi na ciało pozwolą Państwu na szybszą regenerację po „trudach białego szaleństwa”.

Masaż regeneracyjny  opiera się na głaskaniu, ugniataniu, rozciąganiu, oklepywaniu obolałych mięśni. Prowadzi do poprawy krążenia, wpływa na szybsze wydalanie produktów przemiany materii oraz rozluźnienie sztywnych stawów i napiętych mięśni.
55min/120zł

Ratunek dla kręgosłupato  terapia koncentrująca się na szyi i plecach. Zawiera manualne ćwiczenia rozciągające, trakcja i akupresurę oraz wprowadzenie maści rozgrzewających lub chłodzących . Polecany jest dla osób z przewlekłymi schorzeniami i bólami kręgosłupa. Osobom z dyskopatią, skoliozą i wadami postawy umożliwi poprawę symptomów.
40min/90zł

Powrót „Na Stok”  jest masażem nóg i dolnego odcinka kręgosłupa. Pozwala na szybką regenerację po jeździe na nartach lub desce. Rozluźnia i przygotowuje ciało do nowych wyzwań na stoku.
25min/70zł

Relaks w Górach Sowich  jest zabiegiem aromaterapeutycznym. Zawiera długie, rytmiczne i miękkie ruchy głaskania oraz ugniatania zmęczonych mięśni. Eteryczny i ciepły olejek o zapachu sosnowego lasu i odpowiednio dobrana muzyka wprowadza w stan głębokiego odprężenia.
55min/130zł

Masaż sportowy  jest stworzony dla tych, którzy lubią mocniejszy nacisk na obolałe mięśnie. Szczególnie łagodzi ból i regeneruje z ciało po sportowych atrakcjach „Na Stoku” lub długich pieszych wycieczkach. Pomaga sportowcom wyczynowym i amatorom w osiągnięciu maksymalnej kondycji fizycznej i psychicznej.
55min/140zł

FizjoMix  jest najpopularniejszym masażem zawierającym szereg technik. Akupresura i miejscowe użycie gorących kamieni bazaltowych pozwala na głęboki relaks i odprężenie.
55min/135zł

Masaż gorącymi kamieni  wykorzystuje terapeutyczne działanie ciepłych i gładkich kamieni bazaltowych. Poprawia przemianę materii, oczyszcza ciało z toksyn i ujędrnia skórę.
55min/150zł