Podczas pobytu w Ośrodku Wypoczynkowym „Na Stoku” mogą Państwo liczyć na pomoc w złagodzeniu bólu nadwyrężonych mięśni i kręgosłupa. Nasze SPA jest idealnym miejscem do odprężenia, regeneracji i zasłużonego relaksu. Masaże i zabiegi na ciało pozwolą Państwu na szybszą regenerację po „trudach białego szaleństwa”.

[typography font=”Cantarell” size=”22″ size_format=”px”]Masaż regeneracyjny[/typography]  opiera się na głaskaniu, ugniataniu, rozciąganiu, oklepywaniu obolałych mięśni. Prowadzi do poprawy krążenia, wpływa na szybsze wydalanie produktów przemiany materii oraz rozluźnienie sztywnych stawów i napiętych mięśni.
[typography font=”Cantarell” size=”16″ size_format=”px”]55min/120zł[/typography]

[typography font=”Cantarell” size=”22″ size_format=”px”]Ratunek dla kręgosłupato[/typography]  terapia koncentrująca się na szyi i plecach. Zawiera manualne ćwiczenia rozciągające, trakcja i akupresurę oraz wprowadzenie maści rozgrzewających lub chłodzących . Polecany jest dla osób z przewlekłymi schorzeniami i bólami kręgosłupa. Osobom z dyskopatią, skoliozą i wadami postawy umożliwi poprawę symptomów.
[typography font=”Cantarell” size=”16″ size_format=”px”]40min/90zł[/typography]

[typography font=”Cantarell” size=”22″ size_format=”px”]Powrót „Na Stok”[/typography]  jest masażem nóg i dolnego odcinka kręgosłupa. Pozwala na szybką regenerację po jeździe na nartach lub desce. Rozluźnia i przygotowuje ciało do nowych wyzwań na stoku.
[typography font=”Cantarell” size=”16″ size_format=”px”]25min/70zł[/typography]

[typography font=”Cantarell” size=”22″ size_format=”px”]Relaks w Górach Sowich[/typography]  jest zabiegiem aromaterapeutycznym. Zawiera długie, rytmiczne i miękkie ruchy głaskania oraz ugniatania zmęczonych mięśni. Eteryczny i ciepły olejek o zapachu sosnowego lasu i odpowiednio dobrana muzyka wprowadza w stan głębokiego odprężenia.
[typography font=”Cantarell” size=”16″ size_format=”px”]55min/130zł[/typography]

[typography font=”Cantarell” size=”22″ size_format=”px”]Masaż sportowy[/typography]  jest stworzony dla tych, którzy lubią mocniejszy nacisk na obolałe mięśnie. Szczególnie łagodzi ból i regeneruje z ciało po sportowych atrakcjach „Na Stoku” lub długich pieszych wycieczkach. Pomaga sportowcom wyczynowym i amatorom w osiągnięciu maksymalnej kondycji fizycznej i psychicznej.
[typography font=”Cantarell” size=”16″ size_format=”px”]55min/140zł[/typography]

[typography font=”Cantarell” size=”22″ size_format=”px”]FizjoMix[/typography]  jest najpopularniejszym masażem zawierającym szereg technik. Akupresura i miejscowe użycie gorących kamieni bazaltowych pozwala na głęboki relaks i odprężenie.
[typography font=”Cantarell” size=”16″ size_format=”px”]55min/135zł[/typography]

[typography font=”Cantarell” size=”22″ size_format=”px”]Masaż gorącymi kamieni[/typography]  wykorzystuje terapeutyczne działanie ciepłych i gładkich kamieni bazaltowych. Poprawia przemianę materii, oczyszcza ciało z toksyn i ujędrnia skórę.
[typography font=”Cantarell” size=”16″ size_format=”px”]55min/150zł[/typography]