Sanitas Per Aquam – Zdrowie Dzięki Wodzie.

Woda zawsze była synonimem zdrowia i spokoju. Kąpiel w wodzie, która masuje ciało jest całkowicie naturalną oraz bardzo efektywną formą leczenia. Mogą z niej korzystać wszystkie osoby dorosłe jak i dzieci. Ciepła woda wraz z relaksującym masażem rozszerza naczynia krwionośne, przyspiesza krążenie krwi oraz stymuluje wydzielanie endorfiny odpowiedzialnej za uczucie przyjemności, dobrego nastroju a nawet wprawia w błogostan. Dlatego nadwyrężone i zmęczone mięśnie wypoczywają a to przyspiesza naturalne procesy regeneracyjne. Taka kąpiel obniża także ciśnienie krwi likwiduje bóle głowy oraz chroniczne bóle spowodowane stresem.

Nasza wanna wyposażona jest także w ozonator. Ozon znajdujący się w wodzie wpływa na metabolizm komórkowy. Dostarczenie organizmowi zwiększonej ilości aktywnego tlenu pomaga w łatwiejszym zwalczeniu cellulitu i lokalnej lipodystrofii (poduszeczkom tłuszczowym), rozstępom oraz obrzękom pooperacyjnym.

[alert type=”success” accent_color=”” background_color=”” border_size=”1px” icon=”” show_icon=”yes” alert_close=”no” box_shadow=”yes” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ div_margin_top=”” div_margin_bottom=”” div_margin_right=”” div_margin_left=”” class=”” id=””]Nasi goście hotelowi mogą korzystać ze SPA  od 12.00 do 20.00 bez dodatkowych opłat[/alert]

W naszym spa znajdziesz: wannę z hydromasażem na sześć osób, saunę fińską, kabinę z sauną parową oraz łóżko do masażu relaksacyjnego hydro-jet.